fbpx

Kas mēs esam?

No mājražotāja statusa SIA Lubeco četru gadu laikā ir kļuvis par mazo pārtikas uzņēmumu. Nu jau 7 ha platībā Talsu novadā pie Lubezeres ciema ik gadu tiek novāktas zemenes, cidonijas, āboli un ķirbji. No ražas top sukādes ar ļoti izteiksmīgu garšu, kā arī vitamīniem bagātas sulas un sīrupi. Papildus tiek iepirkti rabarberi, pīlādži, aronijas, brūklenes, savukārt dzērvenes tiek lasītas Latvijas purvos. Arī šie labumi pārtop dažādos produktos.

Latvijas Zemenes

Liels lepnums mums ir par pašu radīto zīmolu “Latvijas Zemenes”. Nepieciešamība tādu izveidot radās, kad klientus nevarējām pārliecināt, ka lielās, skaistās un garšīgās zemenes tik tiešām ir augušas Latvijā. Vietējie ir pieraduši, ka no zemenēm kāds smilšu grauds jānotrauc, ogas ir mazas vai vidēja izmēra un, vislabāk, ja šķirni sauc Polka. Taču mūsējās bija milzīgas un ar svešādu nosaukumu – Darselect.
Šobrīd ar zīmolu Latvijas Zemenes tiek tirgotas tikai SIA Lubeco ogas, taču nākotnē ir plānots piesaistīt vēl citus zemeņu audzētājus. Tādējādi Latvijas iedzīvotājiem būtu iespēja nobaudīt gan plašu šķirņu bagātību, gan meklēt atšķirības uz lauka un tuneļos audzētās zemenēs, kā arī iegādāties gan bioloģiski, gan parastā veidā audzētas ogas. Zemenes būtu pieejamas no jūnija sākuma līdz pat augusta vidum, piesaistot gan agro, gan vēlo zemeņu audzētājus.

Brauc ciemos!

Piesakies un brauc ekskursijā – parādīsim saimniecību un dosim degustēt mūsu gardumus! Ziemā un rudenī iespējams apskatīt ražotni, savukārt pavasarī un vasarā vēl papildus iespējams redzēt zemeņu un cidoniju laukus. Minimālais cilvēku skaits vienā ekskursijas grupā – 4 personas. Pieteikšanās pa tālr. 27738809, e-pastu lubecosia@gmail.com vai Facebook lapā ŠEIT

Īss Lubeco apraksts

  • Latvijā audzētas zemenes
  • Cidonijas
  • Āboli
  • Ķirbji
  • Ražojam sīrupus, sukādes

 


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!