fbpx

Tirgojam Latvijā un Pasaulē radītos labākos produktus. Piedāvājam klientiem pārtiku, kosmētiku, arī amatniecības izstrādājumus.

Veikala sortiments ir ļoti plašs un visaptverošs.

Mūsu spēks nācis no zemes, dzīvojot saskaņā ar dabu un šis dabas mīlestības gars ir dzīvs arī šodien. Ik dienu mēs pārliecināmies par izdomu, prasmēm, tradīcijām un pacietību, esam saveduši kopā veikala plauktos visu labāko, ko Latvijas meistari, vietējie uzņēmēji un mājražotāji piedāvā.

Šeit atradīsi daudz brīnišķīgas lietas – lietas ar stāstu, lietas, kas meistara rūpīgi darinātas, lietas, kas kalpos ilgi un tiks nodotas mantojumā. Pie mums atradīsi daudz skaistas un arī praktiskas dāvanas, kas noderēs dodoties ciemos, uz kāzām, raudzībās vai piepildot Ziemassvētku vecīša maisu, un kas svarīgi – neaizmirstiet iepriecināt arī sevi! Ja esi pilsētā, iegriezies pie mums!

Mēs esam praktiski un dabiski – sāls un esence, mēs esam tradīcijas, turpinājums, jaunrade! Mēs meklējam, atrodam un piedāvājam pašus labākos! Mēs esam par veselīgu dzīvesveidu, saprātīgu resursu izmantošanu, mēs esam par tīru pārtiku un dabīgu vidi! Mēs esam par prieku, skaistu apkārtni un mājām! Mēs esam ieinteresēti, lai jūs būtu priecīgi, esam par smaidošiem cilvēkiem un mirkļa burvību!

Mēs vēlamies jūs redzēt pirmoreiz, vēlreiz un atkal

Pārtika

dbdaba pārtikas plaukti vienmēr pilni, jo mūsu komanda nepārtraukti rūpējās par dabīgu produktu klāstu, ikviens atradīs sev ko vajadzīgu un, ja tevī mīt atklājēja gars, – varēsi pamēģināt ko jaunu. Mums ir makaroni un konservi, sulas un mērces, ziedes un veselības dzērieni. Un arī sāls! Ejot ciemos noderēs dzērveņu vīns, medus vai propoliss, bērni priecāsies par sukādēm un saldumiem, bet sev atvēliet tasi tējas vai kafijas veiksmīgas dienas rītā!

Kosmētika

Kad kundzes un jaunkundzes nonāk pie mūsu kosmētikas plaukta, it viegli atgadās, ka nāciena sākotnējais mērķis ir aizmirsies. Jo ir tik patīkami ietīties smaržu burvībā un ļauties dabīgas kosmētikas relaksējošai un uzmundrinošai iedarbībai. Šeit atradīsi ziepes un želejas, putas un krēmus, eļļas un ziedūdeņus. Īsāk – visu, kas ļauj pacelties (vismaz!) pāris centimetru virs zemes. Arī “dāvana Sievietei” ir pie mums, bet, ja esi ceļa jūtīs, iegriezies dbdaba, jo mums ir arī īpašie iepakojumu izmēri ceļotājiem.

Amatniecība un dizains

Priekšauti un aubes jaunajai sievai, paklāji verandai, pastalas dejotājiem, koka karote pankūku cepējai, bet bļoda pankūku ēdējam, tadžina piedzīvojum meklētājam, bet porcelāns – tējas dzeršanas ceremonijai un koka auto – pašam mazākajam. Tas, protams, nav viss. Ceļojot pa Latvijas pilsētām un laukiem, dbdaba komanda ieraudzīja dzīvas un daudzveidīgas amatniecības tradīcijas, un nolēma tām rādīt ceļu vienuviet – uz dbdaba veikala plauktiem. Nāc ciemos, mums ir pašu labāko Latvijas amatnieku ar degsmi un ticību radītas lietas!

Dzīve jāsvin skaisti, un lietām ap mums jābūt brīnišķīgām, iedvesmojošām, acis, rokas un sirdi priecējošām. Mums ir lielisks Latvijas dizaineru piedāvājums – izcilas kvalitātes koka rotaļlietas, kancelejas preces, pastkartes, krūzītes un suvenīri, dāvanas un puzles, lelles un mīļdzīvnieki, rotas un lins. Dodoties ceļojumā, neaizmirsti par sveicienu no mūsu pilsētas – mums ir krūzītes, magēti, paskartes, nozīmītes, mūzikas un filmu ieraksti Neaizmirsti par alni, alnis arī mums ir!

Pakalpojumi

Mēs piedāvājam dāvanu saiņošanu. Mūsu māksliniece iesaiņos jūsu izvēlētās preces gan tradicionālā, gan netradicionālā veidā.
Piedāvājam izgatavot nozīmītes, magnētus, spogulīšus, pudeļu atveramos.
Mūsu veikalā, jūs variet izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajiem dizainiem, vai arī nākt ar savu dizainu.


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!