fbpx

Mūsu misija ir sniegt iespēju nobaudīt izsmalcinātu Aizputē darinātu vīnu, kā arī piedāvāt dabiska un veselīga vīna baudīšanas procesu no mūsu reģionā augošām, vitamīnu bagātām ogām un augļiem. Vēlamies sekmēt un attīstīt augļu vīna darīšanas tradīcijas Latvijā. Garantējam Jums patīkami pavadītu laiku pie laba vīna glāzes!

Par Aizputes Vīna Darītavu

Vīna darīšanas tradīcijas nav meklējamas tikai siltajās dienvidu zemēs, bet arī tepat pie mums Latvijā.

Kā vēsta leģendas, hercogs Jēkabs jau tālajā 17. gs. bija izveidojis vīna dārzus Kurzemē. Un teju katrā viensētā jau iz seniem laikiem ir darināts gan vīnogu, gan mūsu reģionam raksturīgāks – augļu un ogu vīns.

Sadarbībā ar biedrību “Kurzemes vietējie produkti” arī Aizputes pilsmuižas senajos velvju pagrabos netiek aizmirstas senās vīna darināšanas tradīcijas.

Paaudzēs nodotas zināšanas, kas kalpojušas kā vaļasprieks un aizraušanās, ir ļāvušas veidot ģimenes uzņēmumu Eko Vīns, kas šodien sniedz iespēju jebkuram interesentam uzzināt ko vairāk par vīna darīšanu, kā arī nobaudīt Aizputes vīna darītavā tapušo vīnu.

Cilvēka lielākās vērtība ir veselība, tāpēc vīna pagrabos tiek darināts tikai dabīgs vīns, kura darīšanas procesā netiek pievienoti ne sulfīti, ne kādi citi ķīmiski konservanti, kas varētu kaitēt veselībai.

Degustācijas

Aizputes vīna darītava Eko Vīns piedāvā Jums iespēju paviesoties pie mums un nobaudīt mūsu darināto vīnu unikālā degustācijā. Viesojoties varēsiet novērtēt dažādo vīnu garšu, smaržu un krāsu nianses, kā arī baudīt mūsu viesmīlību.

Cik Kurzemē dažādas ogas un augļi, tik atšķirīgas ir gaumes. Mēs Jums palīdzēsim atrast un izvēlēties tieši Jūsu iecienītāko vīnu.

Aizputes vīna darītava sadarbībā ar biedrību „Kurzemes vietējie produkti” piedāvā iespēju nogaršot arī vietējo mājražotāju tradicionālos gardumus: svaigi ceptu latviešu rudzu maizi, sieru, ievārījumus un citus labumus. Saskaņosim vēlmes, iepriekš vienojoties ar mums.

Degustācijas notiek: Aizputes pilsmuižas pagrabos, Skolas ielā 1.

Iepriekš pieteikties. Saskaņosim Jūsu vēlmes un programmu atbilstoši interesēm arī izbraukumā pie Jums. Katra Jūsu viesošanās mums ir īpaša.

Meistarklases

Neturam sveci zem pūra!

Dodam iespēju izgatavot pašiem savu vīnu: draugiem, kāzām, uzņēmumiem.

Aizputes vīna darītava EkoVīns piedāvā iespēju no pašu salasītām ogām un augļiem vīndaru pavadībā radīt pašiem savu vīnu. Vīns tiks uzmanīgi uzraudzīts pagrabos, lai to vēlāk varētu dāvināt, atvērt un cienāt mīļos kāzu jubilejās, dzimšanas dienās, un citās svinībās. Vīna pudele var tikt greznota ar pašu veidotām etiķetēm, kas būs oriģināla dāvana un neatstās vienaldzīgu nevienu.


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!