fbpx

Kataloga abonēšana

 1. Sākums
 2. Kataloga abonēšana
Filter

Katalogs

Vēlaties pievienot informāciju?

Ja esiet mājražotājs, amatnieks, zemnieku saimniecība, mazais ražotājs, varbūt kafejnīca vai veikals, kurā piedāvājiet šādu ražotāju produktus un izstrādājumus? Jums ir iespēja pievienot informāciju par sevi mūsu katalogā.

Kataloga uzturēšanai nepieciešamas izmaksas, tādēļ par informācijas izvietošanu lūgsim no Jums mēneša maksu. Rēķinu saņemsiet e-pastā pēc tam, kad būsiet izvēlējušies vienu no piedāvājumiem.
Sazinieties ar mums jebkuru jautājumu vai ierosinājumu gadījumā!

Izmēģinājuma versija

0 €

1 mēnesis

Ievietojiet info par sevi bezmaksas. Izvietotais ieraksts būs redzams 30 dienas ar iespēju pagarināt ieraksta rādīšanu, abonējot kādu no maksas pakām.

Ceturksnis

15 €

3 mēneši

Izvēlieties šo piedāvājumu, ja vēlaties izmēģināt visas iespējas, ko sniedz katalogs, tai skaitā iespēju pievienot pasākumus un reklāmas!

Pusgads

25 €

6 mēnešu paka

Izvēlieties šo piedāvājumu, ja vēlaties izmēģināt visas iespējas, ko sniedz ceturkšņa piedāvājums. Papildus ieguvums - izdevīgāka cena un izcelts ieraksts.

Iespējas

 • Pamatinfomācija

  Iespēja ievietot svarīgāko informāciju par sevi, aprakstu par sevi, savu piedāvājumu, darbības nozari, iespējām iegādāties u.tml.

 • Sortiments

  Ievietojiet informāciju par saviem produktiem. Aprakstiet to sastāvu, labās īpašības un pielietojumu. Pastāstiet, kur tos iespējams iegādāties.

 • Galerijas

  Pievienojiet attēlu galeriju. Ļaujiet kataloga apmeklētājiem apskatīt Jūsu produkciju, uzzināt par Jums un Jūsu zīmolu, apskatot attēlus.

 • Kontakti

  Norādiet savu telefona numuru, e-pasta adresi, saites uz mājas lapu, sociālo tīklu profiliem. Pievienojiet atrašanās vietu kartē ar navigēšanas iespēju, lai Jūs vieglāk atrast!

Ieguvumi

 • Atpazīstamība

  Kā lai es nopērku Jūsu produktu, ja par Jums neko nezinu? Atrisiniet šo problēmu, pievienojot informāciju par sevi vienīgajā mājražotāju un amatnieku katalogā Latvijā!

 • Google SEO

  Šis katalogs ir izstrādāts, ņemot vērā labākos SEO pamatprincipus, tādēļ garantējam, ka Jūsu ieraksts katalogā būs organiski un bez papildus reklāmām pamanāms Google meklētāja pirmajās lapās.

 • Atbalsts sociālajos tīklos

  Par katru katalogā atrodamo ražotāju vai nozares pārstāvi mēs reizi mēnesī vai biežāk pastāstīsim Latvijas Mājražotāju sociālajos tīklos, kur kopējais sekotāju skaits sasniedz 40 000

 • Visjaunākā informācija

  Informāciju katalogā viegli un ērti variet rediģēt Jūs paši, atjaunināt, papildināt, izdzēst u.tml.
  Droši vaicājiet pēc padoma, ja kas neizdodas un mēs palīdzēsim!

Vēlaties vairāk?

Pievienojieties mūsu Biedrībai un saņemiet daudz vairāk iespēju un priekšrocību!

Iestāties Biedrībā